Snídaně se starostou Ledče nad Sázavou

Snídaně se starostou Ledče nad Sázavou

uvod

     Dnes proběhla v našem nově zřízeném prostoru Coworkingového centra společnosti Háta, obecně prospěšná společnost, výjimečná akce „Snídaně se starostou“. Mimo starosty Ledče nad Sázavou Ing. Zdeňka Tůmy se snídaně účastnili zástupci služeb Háty, Mgr. Iveta Vrbová, MBA, Bc. Miroslav Krajcigr Dis., a vedoucí Centra denních služeb Lada Nováková.

     Z pozvaných zástupců firem a organizací, naše pozvání přijali Ing. Josef Fiala vedoucí OZSV města Humpolec, Karel Kratochvíl starosta města Humpolec, Václav Vacek starosta obce Vilémovice, MVDr. Pavel Vrbka radní města Ledeč nad Sázavou a veterinární lékař, Miroslav Hánečka ředitel SVČ Ledeč, Ing. Martin Šindelář ředitel SCHÄFER Werke. Bohužel se někteří z potvrzených omluvili z důvodů neodkladných záležitostí.

     Při snídani postupně všichni nejdříve krátce představili sebe a svou činnost a poté se volně přešlo do diskuze. Starosta Zdeněk Tůma v proslovu nastínil aktivity obce Ledeč nad Sázavou, co se pro naši obec udělalo, co se připravuje a v jakém horizontu. V diskuzi se hovořilo o dopravě, opravách komunikací, jež se mimo jiné dotýká i některých zúčastněných podniků. Byly dotazy na řešení parkování v ulici Barborka, z důvodu málo parkovacích míst pro tolik zařízení v jedné ulici.

     Mimo jiné byly dotazy: „Jak se žije a podniká ledečským firmám v naší obci“, zda jsou spokojeni. Byla možnost vzniku dopravní služby pro seniory, a diskutovalo se o podpoře měst Ledeč i Humpolec a okolních obcí.

     Po hodině a půl trvající akci, byli zástupci firem a organizací, seznámeni s chodem celé budovy. Rádi bychom tuto “Snídani se starostou“ pořádali opakovaně, snad budou mít zájem se zde setkat i další subjekty našeho města.

     Všem velice děkujeme, že nás poctili svojí návštěvou, za jejich přízeň a doufáme, že se jim u nás líbilo.

 

snídaně 1

snídaně 2

Aleš Macharáček
Háta, o.p.s.
komunikace s veřejností


Kalendář akcí

< 2022 >
Říjen
NePoÚtStČtSo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Czech CS English EN German DE Slovak SK
Háta, o.p.s.