EPP-Pomáhej pohybem – Nákup pračky

EPP-Pomáhej pohybem – Nákup pračky

Kategorie:Aktuality , pradlenka

Děkujeme Nadaci ČEZ EPP za nadační příspěvek ve výši 90.000,- Kč na náš projekt Nákup pračky. Děkujeme také všem kdo se pro nás „hýbali“ a dali nám body.
Zaměstnanci prádelny „Pradlenka Barborka“

nákup pračky

do Pradlenky Barborky

   Cíl naplněn !

Město: Ledeč nad Sázavou

http://www.pomahejpohybem.cz/#projects

V severozápadním cípu Českomoravské vysočiny se na březích řeky Sázavy rozprostírá městečko Ledeč nad Sázavou. V devatenáctém století se zde začal rozvíjet průmysl. Stála tu cihelna, vápenka a nedaleko také kamenolom. Uvnitř města provozovali své služby a drobnou výrobu živnostníci. V jedné z uliček žil tatínek s maminkou a ti měli holčičku Barborku…. http://pradlenkabarborka.cz/o-nas/legenda

V Ledči nad Sázavou v místech staré prádelny, kde se měl tehdy příběh odehrát, dnes v ulici Barborka sídlí nová prádelna – „Pradlenka Barborka“. Podle této legendy se tak obě děvčátka dostala na stránky „Pradlenky Barborky“, jako symbol vyplnění snu malé holčičky. Sen se stal skutečností, ať už byl příběh pravdivý nebo nebyl…

Sociální podnik AKROBRAB s.r.o. v současnosti zaměstnává ve své prádelně „Pradlence Barborce“ více jak 20 osob s handicapem, kteří se jinak velice těžko uplatňují na otevřeném trhu práce. 
Z nadačního příspěvku zakoupíme novou průmyslovou pračku, která našim pradlenám ulehčí práci a zrychlí velký nápor současných zakázek. Pradlenka Barborka bude opět schopna vyhovět současným zákazníkům a plnit nasmlouvané termíny dodávek. 

Pomozte nám společně plnit sen pro 20 lidí s handicapem.
Cíl: 90.000,- Kč
Děkujeme za Vaši podporu – zaměstnanci prádelny Pradlenka Barborka

AKROBRAB s.r.o.
Vysočina
www.pradlenkabarborka.cz


Kalendář akcí

< 2021 >
Září
NePoÚtStČtSo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Czech CS English EN German DE Slovak SK
Háta, o.p.s.