Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Výstava v Barborce

Aprílové počasí je někdy velmi příjemné, jindy naopak vyhledáváme teplo uvnitř místností a zaplňujeme čas užitečnými činnostmi. V měsíci dubnu proběhla v Centru denních služeb Barborka jarní výstava, kde jsme předvedli svou práci. Příprava na ni byla důkladná, výběr jarních a velikonočních výrobků byl pestrý. Mohli jste zhlédnout a vybrat si dekorace papírové, dřevěné, velikonočně dozdobené živé květiny, malovaná vajíčka i perníčky a tradiční kynuté mazance. Děkujeme všem návštěvníkům za podporu a slova obdivu, která jste zaznamenali do naší kroniky. Moc nás těší a motivují k dalšímu vyrábění.

Odměnou nám je setkávání s přáteli. A to nejen s uživateli z Čáslavi a Humpolce, se kterými se navštěvujeme, ale i posezení na tradičním jarním grilování s kamarády a známými z Ledče.

Další připravovanou akcí je druhý ročník oceňování dobrovolníků sociálních služeb. Jmenuje se Háta Šeptouchovská a proběhne v květnu na MěÚ v Ledči nad Sázavou.

Fotodokumentaci našich aktivit můžete sledovat i na FB stránkách Centra denních služeb Barborka a na www.hata-ops.cz

Lada Nováková, CDS Barborka

Může se Vám také líbit...