Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

V Barborce jsme přivítali jaro výstavou

Nedostatek finančních prostředků pro sociální zařízení je velký problém pro nejednoho poskytovatele těchto služeb. Stejně tak i pro centrum denních služeb Barborka. V porovnání s událostí, která nás potkala, je to ale starost ustupující do pozadí.

Stejně jako všichni prožíváme dny veselé, jsou i takové, které vůbec radostné nejsou. Nečekaně nás opustila naše kamarádka ze zařízení Maruška. Je obtížné se s touto situací smířit a vyrovnat. Jedna z našich dalších uživatelek Miluška složila několik srdečných veršíků, o které se s vámi podělíme.

Maruško ty naše milá, náhle jsi nás opustila.

Zavřelas svá malá víčka a odletělas do nebíčka.

S anděly si budeš hrát, my budeme vzpomínat.

Víme, že dále musíme naplňovat dny programem pro další uživatele centra. Ti nás mnohdy překvapují. Například paní Míla, téměř při každé příležitosti tematickými i velmi vtipnými básničkami. Jednu z nich si můžete přečíst na vchodových dveřích našeho centra. Jmenuje se prostě: „Náš den“

A jak už jsme se o tom zmiňovali kdysi, máme moc rádi i kulturu. Proto jsme jeli do obce Vilémovice, kde místní ochotníci podali velmi profesionální výkony a stejně jako při předchozích představeních nás v tomto čase potěšili svou hrou Agentura Drahoušek.

O několik dní později se v prostorách centra uskutečnila jarní výstava, na kterou jsme vás zvali v březnovém vydání ledečského zpravodaje. Děkujeme všem, kteří nás navštívili, podpořili a potěšili svými pochvalnými slovy, která jsou motivací pro uživatele i zaměstnance k další tvorbě.

Velmi se nám líbí i setkávání s vámi a je nám velkým potěšením, když vám můžeme nabídnout, jako správní hostitelé, třeba kávu. A právě to jste nám umožnili v den začínajícího jara a přicházejících svátků velikonočních vaší hojnou účastí na výstavě. Moc děkujeme a těšíme se na další setkání, třeba i mimo centrum denních služeb Barborka.

Výstava

Může se Vám také líbit...