Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Slavnost v Barborce

Centrum denních služeb Barborka v Ledči nad Sázavou uspořádalo v pátek třináctého „zahradní“ slavnost na rampě pro své potencionální uživatele, jejich rodiče, přátele a sympatizanty. Na odpolední akci, jež pokračovala až do večerních hodin, dorazilo celkem 66 účastníků, kterým byla kromě pohoštění a příjemného posezení nabídnuta i prohlídka budovy v Barborce.

Na páteční slavnosti se grilovalo, besedovalo, zpívalo a tancovalo. Bylo totiž co slavit. 26.5.2014 bylo vlastnictví budovy zapsáno na katastru nemovitostí ve prospěch Háta, o.p.s. a pak také tři z hlavních aktérek slavnosti Jarka, Iveta a Liduška slavily počátkem června narozeniny, jmeniny a odchod do důchodu. Slavnost započala divadelním představením Perníková chaloupka v podání potencionálních uživatelů služeb Alenky, Tomáše, Míly, Petra, Jany a Lenky (hlavně Alenka v roli Ježibaby přímo excelovala), pak slavnost pokračovala pětihodinovým vystoupením ledečské skupiny LuŠtěLa, která kromě svého repertoáru zahrála a zazpívala i jiné známé a oblíbené melodie. S devátou večerní jsme slavnost ukončili, rozloučili se s přáteli a slíbili si vzájemně brzké zopakování podobných akcí.

                                                                                                           Mgr. Iveta Vrbová, ředitelka Háta, o.p.s.

slavnost v BarborceZENTIVA_budova

Může se Vám také líbit...