Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Radost v Barborce

První měsíce roku, měsíce zimy a klidu v centru denních služeb Barborka prožíváme velmi aktivně.

Každý den je plný výtvarného tvoření, soutěží, společenských her a pohybových aktivit v prostorách centra i venku. Formou cest do města na bowling, do solné jeskyně, do městské knihovny, cukrárny, či na nákupy, nebo na procházku s Rózinkou. To je fenka malamuta, která se pravidelně se svojí majitelkou  Ivanou Vejsadovou vrací do našeho zařízení a přináší dobrou náladu, radost a rozptýlení.

O zábavu se postaral také cirkus z Golčova Jeníkova, pan Zdenda žongloval i kouzlil. Někteří uživatelé centra se s chutí zapojili a proměnili se v asistenty a pomocníky. Své kousky předvedli malí šikovní psíci a na závěr jsme si mohli pohladit opičku Žofinku.

V centru jsme uspořádali ples pro uživatele a ve společenském oblečení jsme  při plesové hudbě procvičovali základní kroky tanců a nakupovali tombolu.

Velmi silným zážitkem byla návštěva na ledečském hradě, při živém natáčení pohádky Anděl Páně 2. Režisér Jiří Strach byl vstřícný, rozdával podpisy i úsměvy a přijal obrázky od našich uživatelů. Bylo pro nás milým překvapením, když se jen o několik málo dní později objevily dva z darovaných obrázků na FB stránkách Jiřího Stracha.

Tak plynou zimní měsíce a my se těšíme na období jara. Tímto Vás chceme pozvat 21. března 2016 od 10:00 hodin na jarní a velikonoční výstavu do Centra denních služeb Barborka.

Lada Nováková, CDS Barborka

Může se Vám také líbit...