Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

PŘÍPRAVY NA ADVENTNÍ ČAS V BARBORCE

Dýně, dýňobraní, dýňový svět a jinak pojmenované dny jsme velmi pěkně strávili i mimo naše zařízení. Vydali jsme se do blízkých i vzdálených míst, abychom se pokochali barvami podzimu, mohli jsme obdivovat kreativitu a fantazii lidí, kteří vytvářeli z mnoha druhů dýní bludiště, postavy, nebo krásné dekorace. I my jsme si vyzkoušeli, jako každý rok, vyřezávat a vydlabávat dýňové obličeje a vyrobit si obří svícen.

Během měsíce jsme nacvičili tanec, se kterým jsme se přihlásili na již 4. ročník taneční soutěže v Chotěboři, Star dance trochu jinak, pořádaný Fokusem Vysočina. Samozřejmě, že mezi námi v den soutěže panovala velká nervozita, ale stálo to za tu námahu. Umístili jsme se na druhém místě a odváželi si diplom, krásné ceny, nezapomenutelné zážitky a někteří i nová přátelství.

Září, říjen a listopad jsou podzimní měsíce, kdy jsou dny kratší a chladnější, ovšem neztrácejí na kráse. Ze stromů opadávají pestrobarevné listy a plody, které využíváme k vyrábění dekorací a i když počasí nepřeje k pobytu v přírodě, je stále kolem nás.

Listopad je ale také měsícem, kdy začíná adventní čas. I na ten se pomalu připravujeme a touto cestou vás zveme do Centra denních služeb Barborka na vánoční výstavu. V pondělí 21. listopadu od 9:00 hod do 15:00 hod přijďte do našeho zařízení, nechte se hýčkat příjemnou a klidnou atmosférou, nalaďte se na adventní čas a třeba i udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému výrobkem od nás.

Těšíme se na vás, rádi vás provedeme centrem a také sociálním bazarem, kde rádi pracujeme.

Fotka uživatele Centrum denních služeb Barborka.

Lada Nováková 

 

Může se Vám také líbit...