Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

PBV: Přechod na nový skladový systém

Od 1. 1. 2018 vstupuje v platnost nový zákon MZe, který ukládá všem obchodním řetězcům s prodejní plochou větší než 400 m povinné darování neprodaných či jinak poškozených potravin s dobou min. trvanlivosti potravinovým bankám. Na základě této skutečnosti PBV s účinností od 1. 1. 2018 přejde na nový skladový systém.

V této souvislosti proběhla seznamovací schůzka, kde se všechny spolupracující organizace včetně zástupců sociálních odborů jednotlivých měst seznámili s novým systémem skladové evidence.

Začínáme navazovat spolupráce s jednotlivými obchodními řetězci. Jedná se o hm Kaufland (cca 8), Albert (cca 17), Tesco (cca 7) a pozvolna také Jednota. Jedná se o obchody napříč celým Krajem Vysočina.

Zároveň oslovujeme již spolupracující organizace s možností rozšíření spolupráce o další obchody, ale také informujeme o možnosti zapojení nových neziskových odběratelských organizací.

Může se Vám také líbit...