Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

PBV pomáhá nejen organizacím, rodinám, ale také jednotlivcům…

Potravinová banka Vysočina, pomáhá nejen organizacím, rodinám, ale také jednotlivcům. Našim krédem je „Pomoc je Budoucnost, budoucnost je Víra.“ Pomocná ruka může být okamžikem, kdy člověku pomůžeme zvládnou nelehkou životní situaci a on začne znovu hledět do budoucnosti s vírou, že bude zase lépe. Nemluvě o tom, že vykouzlit někomu úsměv na tváři je ta nejkrásnější věc na světě…

Pan V. prodělal několik cévních mozkových příhod, jejichž následkem trpí poruchou řeči a částečnou ztrátou hybnosti pravé strany těla. Je mu 56 let, bydlí v domě s pečovatelskou službou.

PBV se rozhodla podat pomocnou ruku a pan V. obdržel z rukou Lucie Richterové, sestřičky domu s pečovatelskou službou, balíček s potravinami.

„Děkuji moc a moc za potraviny,“ vzkázal obdarovaný pan V.  Podle slov Lucie Richterové, jsme dárkem udělali velkou radost a vykouzlili úsměv na tváři. Mise tedy byla splněna a my děkujeme Petře Krajíčkové, Zdence Volkové a Lucii Richterové!

p. Vršovský

Může se Vám také líbit...