Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Ohlédnutí za rokem 2015 v CDS Barborka

Pro CDS Barborka byl rok minulý rokem napětí i úspěchů. Prvotní náročné období plné komplikací a očekávání, zda bude dostatek finančních prostředků na udržení zařízení, bylo vystřídáno obdobím společných a radostných setkání nejen u nás v zařízení. A za toto patří velký dík přátelům a sponzorům našeho centra. Je jich více, ale za největší jmenujme Lesy České republiky, s. p., OPERA SILVATICA s.r.o. a MÁTRA TRANSPORT a.s.  Bez nich bychom nepřekonali ony počáteční obtíže.

Jedna z velkých akcí, které CDS Barborka organizovala, byla soutěž „I my máme talent“, kterých se zúčastnilo téměř deset spřátelených organizací. Ty zase zvaly nás do jejich měst a zařízení, na jejich aktivity.

Velmi si vážíme dobré spolupráce se zastupiteli města Ledeč nad Sázavou, kteří příležitostně navštěvují naše zařízení a také společně s námi uspořádali ve sportovní hale basketbalový zápas, ze kterého byl výtěžek věnován CDS Barborka.

Uživatelé našeho centra se zapojují do majoritní společnosti, žijí opravdu bohatým společenským i kulturním životem a jezdí na integrační pobyty.

Zaměstnanci centra se snaží plnit přání uživatelů a ti se těší na každý den prožitý mezi kamarády.

4. prosince 2015 jsme oslavili roční výročí vzniku a dalším setkáním bylo vánoční posezení s rodiči a přáteli, kteří nás i během roku navštěvují a pomáhají nám. My jim velmi děkujeme za radost, kterou nám tím přinášejí.

Díky patří například Milanovi Svobodovi ze sousední obce Vilémovice, který zpestřil program vánočního setkání svým zpěvem a hraním na harmoniku jak koled, tak i jiných veselých písní, kterými nás těšil několikrát i během uplynulého roku.

Naše aktivity a činnosti si můžete prohlédnout na FB stránkách Centrum denních služeb Barborka.

V roce 2016 přejeme našemu zařízení i Vám vše dobré a splněné sny.

                                                                       Kolektiv Centra denních služeb Barborka

VÁNOCE

 

 

 

Může se Vám také líbit...