Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Na hřišti ZŠ Wolkerova se uskutečnil III. ročník benefiční akce „Naházej to do koše“

První červnová sobota v Havlíčkově Brodě patřila basketbalu. Na hřišti ZŠ Wolkerova se uskutečnil III. ročník benefiční akce nazvané „Naházej to do koše.“

TJ Jiskra Havlíčkův Brod ve spolupráci s Potravinovou bankou Vysočina, za podpory České unie sportu a projektu sportuj s námi, zorganizovala čtyřhodinovou basketbalovou benefici. Program začal úderem deváté hodiny, proběhla registrace týmů a odevzdání startovného v podobě trvanlivých potravin.

Poté se už dostal ke slovu míč a basketbalové koše – k vidění byl basketbal 3 na 3 i 1 na 1. Nechyběly také dovednostní disciplíny. Vzácným hostem byl hráč Kooperativa liga BK Jip Pardubice a reprezentant ČR, David Škranc, který se zájemcům podepsal a vyfotil se s nimi.

Sportovní dopoledne vyvrcholilo ve 13 hodin, kdy přišel na řadu slavnostní ceremoniál. Předání ocenění v podobě medailí a sošek se ujal starosta Města Havlíčkův Brod, Jan Tecl.

„Letošní ročník Naházej to do koše přivítal zhruba 80 účastníků. Potravinová banka Vysočina, z.s., rozdělí 60 kg potravin“. Doplnil Václav Beránek, pracovník PBV.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

foto: Štěpánka Vrbová

 

Může se Vám také líbit...