Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

My z Barborky

Leden je počátkem nového roku, kdy se prolíná vzpomínání na důležité momenty, které jsme zažili v roce předchozím a zároveň je časem plánování aktivit v dalším období. To je věc, která nás baví. Činností, které chceme dělat a místa, která bychom rádi poznali a navštívili je opravdu hodně.

Je plesová sezona, proto ani my  nezůstáváme pozadu a v CDS Barborka jsme uspořádali ples. V rytmu plesové hudby jsme protančili dopoledne a den jsme uzavřeli prodejním bazárkem, kdy za imitaci peněz, které klienti dostávají jako odměnu za vykonaný úkol, si mohou nakoupit nabízené zboží. Ples byl v podstatě odpočinkovým programem, protože jinak jsme opravdu vytíženi. Spolupracujeme s firmou Bovys, s. r. o. a skládáme krabice a letáky pro žáky základních škol.

Další oblíbenou činností je tvoření ze šamotové hlíny. A o tom napsala klientka Míla Černocká:

Skončily Vánoce, hodování a pečení cukroví. Starý rok je již za námi, opět jsme se všichni sešli začátkem ledna. Nový rok jsme začali jak jinak, než prací. Nasedli jsme do auta a zajeli do nedalekých Vilémovic za panem Pavlíkem Novákem, který nás po dlouhá léta učí pracovat s hlínou. Je velmi trpělivý a my se velmi těšíme na výrobky, které nás pan Novák ochotně naučil. Z každého výrobku, který si vytvoříme, máme ohromnou radost a vždy si odvážíme velký zážitek. Nemůžeme ani opomenout, jaký krásný betlém nám pan Novák vytvořil a přiblížil naší novou kavárničku do atmosféry Vánoc. Touto cestou mu chceme vyjádřit velké poděkování a těšíme se na další spolupráci. Přejeme mu hodně zdraví a štěstí a trpělivost.

Děkujeme za krásné okamžiky i našim dobrovolnicím, paní Ivaně Vejsadové a její fence Rózince. Vždy se na ně těšíme, protože není nad pomazlení a učení se s tak úžasnou psí dámou.

Do 9. března 2018 v prostorách Barborka-fé, Háta, o. p. s. probíhá výstava Vladimíra Zadražila. Přístupná pro veřejnost je v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod.

Činnosti a informace o nás můžete vidět na FB stránkách: Centrum denních služeb Barborka.

 

                                                              Lada Nováková, CDS Barborka

Může se Vám také líbit...