My z Barborky

Stejně jako v minulých měsících, ani tentokrát nemůžeme říci¸ že bychom se nudili. Do našeho „ Křesla pro hosta“ usedli hned dva herci z jihlavského Horáckého divadla Lenka Schreiberová a Zdeněk Stejskal. Jejich vyprávění ze zákulisí divadelních prken a dokonce i z natáčení oblíbených seriálů bylo velmi poutavé, na jejich návštěvu nezapomeneme a těšíme se na některé z jejich představení v divadle.

V muzeu rekordů a kuriozit v Pelhřimově, kam jsme se jednoho dne rozhodli dojet za dalším poznáním, nás také zaujalo mnoho výtvorů a potěšilo milé přijetí průvodce.

Háta, o. p. s. spolupracuje se Stanicí Pavlov, o. p. s., někteří z nás se zúčastnili slavnostního zahájení sezóny, užili si krásného počasí a bohatého programu ve společnosti příjemných lidí. Se životem pavlovské stanice se můžete seznámit i v prostorách klubu Barborka-fé. Zde bude probíhat výstava, na kterou vás srdečně zveme od 15. května. V 15:00 hodin výstavu zahájí ředitel Stanice Pavlov, o. p. s. Zbyšek Karafiát a k vidění bude v pracovní dny do 13. června.

V souvislosti s touto výstavou si dovolujeme připomenout všem zájemcům možnost vystavovat v těchto prostorách.

Informace o aktivitách Háty, o. p. s. lze sledovat na FB stránkách Háta obecně prospěšná společnost, či Centrum denních služeb Barborka a na www.hata-ops.cz

                                                                                    Lada Nováková, CDS Barborka

Může se Vám také líbit...