My z Barborky

Jaro? Letos si dalo opravdu na čas. Vyprávěním i oblečením se snažíme přilákat toto nádherné období již dlouho, proto i letos organizujeme pro přátele Barborky setkání nazvané „ Vítání jara“. Je to společné posezení s hudbou a vždy s nějakým překvapením.

Děkujeme za účast návštěvníkům na  jarní výstavě v prostorách Barborka-fé, kde jste si od pracovníků klubu mohli nechat uvařit kávu. Toto posezení bylo pro  nás vždy velmi příjemné. Těší nás i zájem o náš bazar, kam své věci darujete a naopak i nakupujete to, co se vám líbí.

Pravidelně spolupracujeme  se záchranou stanicí Pavlov, o. p. s. Pracovníci stanice uspořádali přednášku o životě sov, dozvěděli jsme se mnoho nových informací, poslechli si jejich volání a měli jsme možnost vzít si sovy na ruku a pohladit si jejich jemné peří. Další společnou akcí, na kterou vás zveme a ještě budeme podrobněji informovat, bude výstava ze života stanice Pavlov od 15. května 2018 v našich prostorách. Patnáctý den každého měsíce by měl být dnem, kdy se vernisáží zahajuje výstava ať profesionála, či neprofesionálního umělce, který tvoří zajímavá díla.

Informace o aktivitách Háty, o. p. s. lze sledovat na FB stránkách Háta obecně prospěšná společnost, či Centrum denních služeb Barborka a na www.hata-ops.cz

                                                                                    Lada Nováková, CDS Barborka

Může se Vám také líbit...