Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

BARBORKA V RYTMU JARA

Některé programy opakujeme rádi několikrát do měsíce, jiné jsou ojedinělé a máme možnost je prožít pouze jedenkrát v roce. Například Matějská pouť na Výstavišti Holešovice v Praze je událostí, kterou si nesmíme nechat ujít a vždy si přejeme pěkné počasí, abychom si užili správnou pouťovou atmosféru. Jedinou nepříjemností tohoto dne jsou opravdu nekonečné fronty lidí a dětí. Letos nám počasí přálo, proto jsme si mohli naplno užít také odpolední koncert skupiny Maxim Turbulence a Michala Davida. Zpívali známé písně, které vyprovokovaly všechny účastníky k tanci či zpěvu.

Nabízelo by se, že další dny budou volnější, snad odpočinkové. Opak je pravdou. Všichni z Centra denních služeb Barborka si vyrobili čelenky s jarními květy a uskutečnil se neobyčejný květinový karneval plný nejen tance a soutěží, ale i kvízů a přiblížení si právě probouzejícího se jara.

Jaro a jeho vítání je také po roce se opakující první grilování s hudbou, které nás čeká. Těšíme se a tento den plánujeme na konec dubna.

Tato a jiná zábava jsou pro nás odměnou, ale moc nás těší i velmi různorodá práce, kterou naplňujeme čas trávený v centru. Nejčastěji skládáme krabičky pro další kompletování a také natíráme květináčky a podílíme se na tvoření výrobků na jarní výstavu.

17390426_1421965431180814_1823586951286359253_o

Lada Nováková

Může se Vám také líbit...