Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/73855/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

BARBORKA POD SVĚTLY RAMP

V těchto měsících vrcholí plesová sezona a ani v Centru denních služeb Barborka nezůstáváme pozadu a uspořádali jsme pro sebe ples v našich prostorách. Ten den jsme protančili s úsměvem na tváři, nakoupili si tombolu a výborně jsme se pobavili.

Jedním z dalších úžasných dnů byla módní přehlídka zapůjčeného oblečení ze sociálního bazaru. Klienti si vybírali a tvořili zajímavé kombinace oblečení jak zimního, tak pro nadcházející teplejší období. Nabídka oděvů je opravdu velmi pestrá. Některé modely jste mohli zhlédnout na fb stránkách – Centrum denních služeb Barborka, na ostatní zboží se můžete přijít podívat osobně.

Módní přehlídka v Barborce byla vlastně přípravou na opravdové molo. V sobotu 11. února jsme se zúčastnili galavečeru s názvem „Světla ramp“ v konferenčním centru hotelu Fabrika Humpolec. Hlavním organizátorem bylo Centrum denních služeb Medou, večerem provázela a zpívala Miroslava Časarová, velmi půvabná operní zpěvačka. Hudebním doprovodem byly skupina Zlee jazyky a smyčcový orchestr ZUŠ Humpolec. Módní přehlídka návrhářky Ivany Follové byla velmi působivá, klienti CDS Barborka Ledeč nad Sázavou, CDS Medou Humpolec a Domova Jeřabina Pelhřimov se pod rukami vizážistky a kadeřnice proměnili v modelky a modely a zářili ve světlech ramp. Jak tuto akci pojmenovali jedni z rodičů modelky? Magický večer. A tím opravdu byl. Nezapomenutelný pro klienty, organizátory, ale i pro velké množství přítomných hostů. Děkujeme, že jsme mohli být jeho součástí.

Několik málo dní po této velkolepé akci následovala další a neméně zajímavá. Potravinová banka Vysočina, z. s. uspořádala výstavu velkoformátových fotografi í s vernisáží. Na její organizaci jsme se také aktivně podíleli. Autorem fotografi í je světoznámý prof. Mgr. Jindřich Štreit a výstava s názvem „Kde domov můj“ představuje život lidí bez domova. V prostorách Barborky se v době vernisáže setkalo hojné množství lidí, kteří se zajímají o umění, zástupci měst a obcí, ale i ti, kteří znají autora a ani velká vzdálenost je neodradila od příležitosti se s ním osobně setkat. Bylo to působivé odpoledne, děkujeme všem za setkání.

Lada Nováková, CDS Barborka

16601634_1384406534936704_2793910791473573978_o 16825756_1392303847480306_1201504070633499395_o

Může se Vám také líbit...